Rozgrywki

Aktualności
Sezon 2013/2014
Chłopcy
Senior
II liga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Statystyki sezonu
Junior
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Statystyki sezonu
Junior młodszy
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Statystyki sezonu
Młodzik
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Statystyki sezonu
Dziewczęta
Seniorka
II liga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Statystyki GMTS-u
Statystyki sezonu
Juniorka
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Statystyki sezonu
Juniorka młodsza
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Statystyki sezonu
Młodziczka
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Statystyki sezonu
Młodziczka młodsza
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Statystyki sezonu
Archiwum
Chłopcy
Senior
I liga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Statystyki GSPR-u
Statystyki sezonu
II liga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Statystyki AZS-u
Statystyki sezonu
III liga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Statystyki sezonu
Junior
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Statystyki sezonu
Junior młodszy
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Statystyki sezonu
Młodzik
Tabela
Terminarz
Wyniki turniejów
Siatka rozgrywek
Statystyki sezonu
Młodzik młodszy
Tabela
Terminarz
Wyniki turniejów
Statystyki sezonu
Dziewczęta
Seniorka
II liga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Statystyki MKS-u
Statystyki sezonu
Juniorka starsza
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Statystyki sezonu
Juniorka młodsza
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Statystyki sezonu
Młodziczka
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Statystyki sezonu
Młodziczka młodsza
Tabela
Terminarz
Wyniki turniejów
Statystyki sezonu
Półfinał OOM
Tabela
Terminarz
Statystyki KP
Statystyki LUB
Statystyki ZACH
Statystyki WLKP

Kluby

Gorzów Wielkopolski
UKS Miś Gorzów Wielkopolski
Certyfikat
Drużyny
Kontakt
Gubin
GMTS Sparta Gubin
Certyfikat
Drużyny
Kontakt
Kostrzyn nad Odrą
UKS Nukleon Kostrzyn
Certyfikat
Drużyny
Kontakt
Kowalów
UKS Iskra Kowalów
Certyfikat
Drużyny
Kontakt
Lubrza
Zjednoczeni Lubrza
Certyfikat
Zarząd i trenerzy
Kontakt
Nowa Sól
MKST Astra Nowa Sól
Certyfikat
Drużyny
Kontakt
UKS Trójka Nowa Sól
Certyfikat
Drużyny
Kontakt
Świebodzin
UKS Lider Świebodzin
Certyfikat
Drużyny
Kontakt
UKS Orlik Świebodzin
Certyfikat
Drużyny
Kontakt
UKS Siódemka Świebodzin
Certyfikat
Drużyny
Kontakt
TS Zew Świebodzin
Certyfikat
Drużyny
Kontakt
Zielona Góra
KU AZS UZ Zielona Góra
Certyfikat
Drużyny
Kontakt
UKS Czternastka Zielona Góra
Certyfikat
Drużyny
Kontakt
UKS Spartakus Zielona Góra
Certyfikat
Drużyny
Kontakt
UKS Szczypiorniak Zielona Góra
Certyfikat
Drużyny
Kontakt
Żagań
MKS Czarni Żagań
Certyfikat
Drużyny
Kontakt
Żary
MKS Sokół Żary
Certyfikat
Drużyny
Kontakt

Komisje

Aktualności
Prawna
Skład komisji
Gier i Dyscyplin
Skład komisji
Dokumenty
Licencji Trenerskich
Skład komisji
Dokumenty
Sędziowska
Skład komisji
Dokumenty
Zmiany barw klubowych
Skład komisji
Dokumenty
Odznaczeń i Wyróżnień
Skład komisji
Dokumenty
Rewizyjna
Skład komisji

Nasi partnerzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Realtime website traffic tracker, online visitor stats and hit counter
Terminarz I ligi piłki ręcznej mężczyzn na sezon 2012/2013
Rozgrywki - Senior
czwartek, 12 lipca 2012 10:16

Związek Piłki Ręcznej w PolsceGSPR Gorzów WielkopolskiPojawił się już terminarz rozgrywek I ligi w piłce ręcznej mężczyzn. GSPR Gorzów Wielkopolski pierwsze spotkanie rozegra 15 września na wyjeździe w Poznaniu. Tydzień później, 22 września Gorzowianie zmierzą się przed własną publicznością z Arot-Astromal Leszno.

 

 

TERMINARZ ROZGRYWEK I LIGI MĘŻCZYZN GR. A

 

1. kolejka 15-16.09.2012

WKS Grunwald Poznań - GSPR Gorzów Wielkopolski
Warmia Anders Group Społem Olsztyn - Vetrex Sokół Kościerzyna
UKS KAR-DO Gdynia - SMS ZPRP Gdańsk
ZEPTER AZS UW Warszawa - KPR Legionowo
Spójnia Wybrzeże Gdańsk - MKS Jurand Ciechanów
Polski Cukier-Pomezania Malbork - KPR Wolsztyniak Wolsztyn
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg - Arot-Astromal Leszno

 

2. kolejka 22-23.09.2012

GSPR Gorzów Wielkopolski - Arot-Astromal Leszno
KPR Wolsztyniak Wolsztyn - KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg
MKS Jurand Ciechanów - Polski Cukier-Pomezania Malbork
KPR Legionowo - Spójnia Wybrzeże Gdańsk
SMS ZPRP Gdańsk - ZEPTER AZS UW Warszawa
Vetrex Sokół Kościerzyna - UKS KAR-DO Gdynia
WKS Grunwald Poznań - Warmia Anders Group Społem Olsztyn

 

3. kolejka 29-30.09.2012

Warmia Anders Group Społem Olsztyn - GSPR Gorzów Wielkopolski
UKS KAR-DO Gdynia - WKS Grunwald Poznań

ZEPTER AZS UW Warszawa - Vetrex Sokół Kościerzyna
Spójnia Wybrzeże Gdańsk - SMS ZPRP Gdańsk
Polski Cukier-Pomezania Malbork - KPR Legionowa
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg - MKS Jurand Ciechanów
Arot-Astromal Leszno - KPR Wolsztyniak Wolsztyn



 4. kolejka 06-07.10.2012

GSPR Gorzów Wielkopolski - KPR Wolsztyniak Wolsztyn 

MKS Jurand Ciechanów - Arot-Astromal Leszno 
KPR Legionowo - KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg 
SMS ZPRP Gdańsk - Polski Cukier-Pomezania Malbork
Vetrex Sokół Kościerzyna - Spójnia Wybrzeże Gdańsk 
WKS Grunwald Poznań - ZEPTER AZS UW Warszawa 
Warmia Anders Group Społem Olsztyn - UKS KAR-DO Gdynia

 

5. kolejka 13-14.10.2012

UKS KAR-DO Gdynia - GSPR Gorzów Wielkopolski 
ZEPTER AZS UW Warszawa - Warmia Anders Group Społem Olsztyn 
Spójnia Wybrzeże Gdańsk - WKS Grunwald Poznań 
Polski Cukier-Pomezania Malbork - Vetrex Sokół Kościerzyna 
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg - SMS ZPRP Gdańsk
Arot-Astromal Leszno - KPR Legionowo 
KPR Wolsztyniak Wolsztyn - MKS Jurand Ciechanów

 

6. kolejka 20-21.10.2012

GSPR Gorzów Wielkopolski - MKS Jurand Ciechanów
KPR Legionowo - KPR Wolsztyniak Wolsztyn
SMS ZPRP Gdańsk - Arot-Astromal Leszno
Vetrex Sokół Kościerzyna - KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg
WKS Grunwald Poznań - Polski Cukier-Pomezania Malbork
Warmia Anders Group Społem Olsztyn - Spójnia Wybrzeże Gdańsk
UKS KAR-DO Gdynia - ZEPTER AZS UW Warszawa

 

7. kolejka 27-28.10.2012

ZEPTER AZS UW Warszawa - GSPR Gorzów Wielkopolski
Spójnia Wybrzeże Gdańsk - UKS KAR-DO Gdynia
Polski Cukier-Pomezania Malbork - Warmia Anders Group Społem Olsztyn
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg - WKS Grunwald Poznań
Arot-Astromal Leszno - Vetrex Sokół Kościerzyna
KPR Wolsztyniak Wolsztyn - SMS ZPRP Gdańsk
MKS Jurand Ciechanów - KPR Legionowo

 

8. kolejka 10-11.11.2012

GSPR Gorzów Wielkopolski - KPR Legionowo
SMS ZPRP Gdańsk - MKS Jurand Ciechanów
Vetrex Sokół Kościerzyna - KPR Wolsztyniak Wolsztyn
WKS Grunwald Poznań - Arot-Astromal Leszno
Warmia Anders Group Społem Olsztyn - KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg
UKS KAR-DO Gdynia - Polski Cukier-Pomezania Malbork
ZEPTER AZS UW Warszawa - Spójnia Wybrzeże Gdańsk

 

9. kolejka 17-18.11.2012

Spójnia Wybrzeże Gdańsk - GSPR Gorzów Wielkopolski
Polski Cukier-Pomezania Malbork - ZEPTER AZS UW Warszawa
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg - UKS KAR-DO Gdynia
Arot-Astromal Leszno - Warmia Anders Group Społem Olsztyn
KPR Wolsztyniak Wolsztyn - WKS Grunwald Poznań
MKS Jurand Ciechanów - Vetrex Sokół Kościerzyna
KPR Legionowo - SMS ZPRP Gdańsk

 

10. kolejka 24-25.11.2012

GSPR Gorzów Wielkopolski - SMS ZPRP Gdańsk
Vetrex Sokół Kościerzyna - KPR Legionowo
WKS Grunwald Poznań - MKS Jurand Ciechanów
Warmia Anders Group Społem Olsztyn - KPR Wolsztyniak Wolsztyn
UKS KAR-DO Gdynia - Arot-Astromal Leszno
ZEPTER AZS UW Warszawa - KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg
Spójnia Wybrzeże Gdańsk - Polski Cukier-Pomezania Malbork

 

11. kolejka 01-02.12.2012

Polski Cukier-Pomezania Malbork - GSPR Gorzów Wielkopolski
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg - Spójnia Wybrzeże Gdańsk
Arot-Astromal Leszno - ZEPTER AZS UW Warszawa
KPR Wolsztyniak Wolsztyn - UKS KAR-DO Gdynia
MKS Jurand Ciechanów - Warmia Anders Group Społem Olsztyn
KPR Legionowo - WKS Grunwald Poznań
SMS ZPRP Gdańsk - Vetrex Sokół Kościerzyna

 

12. kolejka 08-09.12.2012

GSPR Gorzów Wielkopolski - Vetrex Sokół Kościerzyna
WKS Grunwald Poznań - SMS ZPRP Gdańsk
Warmia Anders Group Społem Olsztyn - KPR Legionowo
UKS KAR-DO Gdynia - MKS Jurand Ciechanów
ZEPTER AZS UW Warszawa - KPR Wolsztyniak Wolsztyn
Spójnia Wybrzeże Gdańsk - Arot-Astromal Leszno
Polski Cukier-Pomezania Malbork - KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg

 

13. kolejka 15-16.12.2012

KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg - GSPR Gorzów Wielkopolski
Arot-Astromal Leszno - Polski Cukier-Pomezania Malbork
KPR Wolsztyniak Wolsztyn - Spójnia Wybrzeże Gdańsk
MKS Jurand Ciechanów - ZEPTER AZS UW Warszawa
KPR Legionowo - UKS KAR-DO Gdynia
SMS ZPRP Gdańsk - Warmia Anders Group Społem Olsztyn
Vetrex Sokół Kościerzyna - WKS Grunwald Poznań

 

RUNDA REWANŻOWA

 

14. kolejka 26-27.01.2013

GSPR Gorzów Wielkopolski - WKS Grunwald Poznań 
Vetrex Sokół Kościerzyna - Warmia Anders Group Społem Olsztyn 
SMS ZPRP Gdańsk - UKS KAR-DO Gdynia
KPR Legionowo - ZEPTER AZS UW Warszawa 
MKS Jurand Ciechanów - Spójnia Wybrzeże Gdańsk 
KPR Wolsztyniak Wolsztyn - Polski Cukier-Pomezania Malbork 
Arot-Astromal Leszno - KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg

 

15. kolejka 02-03.02.2013

Arot-Astromal Leszno - GSPR Gorzów Wielkopolski
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg - KPR Wolsztyniak Wolsztyn 
Polski Cukier-Pomezania Malbork - MKS Jurand Ciechanów 
Spójnia Wybrzeże Gdańsk - KPR Legionowo 
ZEPTER AZS UW Warszawa - SMS ZPRP Gdańsk 
UKS KAR-DO Gdynia - Vetrex Sokół Kościerzyna 
Warmia Anders Group Społem Olsztyn - WKS Grunwald Poznań

 

16. kolejka 09-10.02.2013

GSPR Gorzów Wielkopolski - Warmia Anders Group Społem Olsztyn 
WKS Grunwald Poznań - UKS KAR-DO Gdynia 
Vetrex Sokół Kościerzyna - ZEPTER AZS UW Warszawa
SMS ZPRP Gdańsk - Spójnia Wybrzeże Gdańsk
KPR Legionowo - Polski Cukier-Pomezania Malbork
MKS Jurand Ciechanów - KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg
KPR Wolsztyniak Wolsztyn - Arot-Astromal Leszno

 

17. kolejka 16-17.02.2013

KPR Wolsztyniak Wolsztyn - GSPR Gorzów Wielkopolski
Arot-Astromal Leszno - MKS Jurand Ciechanów 
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg - KPR Legionowo
Polski Cukier-Pomezania Malbork - SMS ZPRP Gdańsk
Spójnia Wybrzeże Gdańsk - Vetrex Sokół Kościerzyna
ZEPTER AZS UW Warszawa - WKS Grunwald Poznań
UKS KAR-DO Gdynia Warmia - Anders Group Społem Olsztyn

 

18. kolejka 23-24.02.2013

GSPR Gorzów Wielkopolski - UKS KAR-DO Gdynia
Warmia Anders Group Społem Olsztyn - ZEPTER AZS UW Warszawa
WKS Grunwald Poznań - Spójnia Wybrzeże Gdańsk
Vetrex Sokół Kościerzyna - Polski Cukier-Pomezania Malbork
SMS ZPRP Gdańsk - KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg
KPR Legionowo - Arot-Astromal Leszno
MKS Jurand Ciechanów - KPR Wolsztyniak Wolsztyn

 

19. kolejka 02-03.03.2013

MKS Jurand Ciechanów - GSPR Gorzów Wielkopolski
KPR Wolsztyniak Wolsztyn - KPR Legionowo
Arot-Astromal Leszno - SMS ZPRP Gdańsk
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg - Vetrex Sokół Kościerzyna
Polski Cukier-Pomezania Malbork - WKS Grunwald Poznań
Spójnia Wybrzeże Gdańsk - Warmia Anders Group Społem Olsztyn
ZEPTER AZS UW Warszawa - UKS KAR-DO Gdynia

 

20. kolejka 16-17.03.2013

GSPR Gorzów Wielkopolski - ZEPTER AZS UW Warszawa
UKS KAR-DO Gdynia - Spójnia Wybrzeże Gdańsk
Warmia Anders Group Społem Olsztyn - Polski Cukier-Pomezania Malbork
WKS Grunwald Poznań - KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg
Vetrex Sokół Kościerzyna - Arot-Astromal Leszno
SMS ZPRP Gdańsk - KPR Wolsztyniak Wolsztyn
KPR Legionowo - MKS Jurand Ciechanów

 

21. kolejka 23-24.03.2013

KPR Legionowo - GSPR Gorzów Wielkopolski
MKS Jurand Ciechanów - SMS ZPRP Gdańsk
KPR Wolsztyniak Wolsztyn - Vetrex Sokół Kościerzyna
Arot-Astromal Leszno - WKS Grunwald Poznań
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg - Warmia Anders Group Społem Olsztyn
Polski Cukier-Pomezania Malbork - UKS KAR-DO Gdynia
Spójnia Wybrzeże Gdańsk - ZEPTER AZS UW Warszawa

 

22. kolejka 06-07.04.2013

GSPR Gorzów Wielkopolski - Spójnia Wybrzeże Gdańsk
ZEPTER AZS UW Warszawa - Polski Cukier-Pomezania Malbork
UKS KAR-DO Gdynia - KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg
Anders Group Społem Olsztyn - Arot-Astromal Leszno
WKS Grunwald Poznań - KPR Wolsztyniak Wolsztyn
Vetrex Sokół Kościerzyna - MKS Jurand Ciechanów
SMS ZPRP Gdańsk - KPR Legionowo

 

23. kolejka 13-14.04.2013

SMS ZPRP Gdańsk - GSPR Gorzów Wielkopolski
KPR Legionowo - Vetrex Sokół Kościerzyna
MKS Jurand Ciechanów - WKS Grunwald Poznań
KPR Wolsztyniak Wolsztyn - Warmia Anders Group Społem Olsztyn
Arot-Astromal Leszno - UKS KAR-DO Gdynia
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg - ZEPTER AZS UW Warszawa
Polski Cukier-Pomezania Malbork - Spójnia Wybrzeże Gdańsk

 

24. kolejka 20-21.04.2013

GSPR Gorzów Wielkopolski - Polski Cukier-Pomezania Malbork
Spójnia Wybrzeże Gdańsk - KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg
ZEPTER AZS UW Warszawa - Arot-Astromal Leszno
UKS KAR-DO Gdynia - KPR Wolsztyniak Wolsztyn
Warmia Anders Group Społem Olsztyn - MKS Jurand Ciechanów
WKS Grunwald Poznań - KPR Legionowo
Vetrex Sokół Kościerzyna - SMS ZPRP Gdańsk

 

25. kolejka 27.04.2013

Vetrex Sokół Kościerzyna - GSPR Gorzów Wielkopolski
SMS ZPRP Gdańsk - WKS Grunwald Poznań
KPR Legionowo - Warmia Anders Group Społem Olsztyn
MKS Jurand Ciechanów - UKS KAR-DO Gdynia
KPR Wolsztyniak Wolsztyn - ZEPTER AZS UW Warszawa
Arot-Astromal Leszno - Spójnia Wybrzeże Gdańsk
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg - Polski Cukier-Pomezania Malbork

 

26. kolejka 04.05.2013

GSPR Gorzów Wielkopolski - KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg
Polski Cukier-Pomezania Malbork - Arot-Astromal Leszno
Spójnia Wybrzeże Gdańsk - KPR Wolsztyniak Wolsztyn
ZEPTER AZS UW Warszawa - MKS Jurand Ciechanów
UKS KAR-DO Gdynia - KPR Legionowo
Warmia Anders Group Społem Olsztyn - SMS ZPRP Gdańsk
WKS Grunwald Poznań - Vetrex Sokół Kościerzyna
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama
Reklama
Reklama

Handball Polska

Reklama

II liga

# Team M Pkt
1 AZS 24 42
2 DZI 24 38
3 OBŚ 24 37
4 KOM 24 30
5 LKP 24 28
6 UKS 24 26
7 ASP 24 26
8 OBO 24 25
9 SKS 24 19
10 LUB 24 18
11 PW 24 16
12 EUC 24 15
13 KOŚ 24 15

II liga kobiet

# Team M Pkt
1 AWF 13 22
2 KPR 13 20
3 GUB 13 19
4 MKS 13 15
5 UKS 12 14

Kalendarz

poprzednim miesiącu lipiec 2014 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 27 1 2 3 4 5 6
week 28 7 8 9 10 11 12 13
week 29 14 15 16 17 18 19 20
week 30 21 22 23 24 25 26 27
week 31 28 29 30 31

Lubicie LZPR?

Piłkę ręczną w województwie lubuskim napędza Sportowa Zgora