Szczypiorniak na Orlikach - Nowa Sól

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Na obiekcie sportowym MOSiR w Nowej Soli został rozegrany powiatowy turniej piłki ręcznej chłopców w ramach akcji "Szczypiorniak na Orlikach".

Z zaproszenia Lubuskiego Związku Piłki Ręcznej do wzięcia udziału w zawodach skorzystały zespoły reprezentujące: SP 2, SP6, SP 3 - dwa zespoły. Szkoda, że pozostałe szkoły nie skorzystały z zaproszenia mimo promowania imprezy o zasięgu ogólnopolskim przez Urząd Miejski w Nowej Soli.
Organizatorem Szczypiorniaka na Orlikach jest MSiT oraz ZPRP, sponsorem PGNiG oraz lokalne organizacje, w przypadku Nowej Soli były to MOSiR, SP 3 Nowa Sól, UKS "Trójka" Nowa Sól, zaś koordynatorem wojewódzkim jest LZPR. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki oraz "Solusie" przekazane przez dyrektora MOSiR. 
Najlepszy zespół tych zawodów uzyskał awans do Finału Wojewódzkiego, który rozegrany zostanie w dniu 3.06.2015 również w Nowej Soli.

Ostatnio zmienianyniedziela, 08 listopad 2015 03:39
Saul Bellow

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam eleifend eleifend adipiscing. Quisque purus tellus, volutpat ut luctus eu, egestas quis nibh. In molestie dignissim lacinia.

Strona: www.gavick.com