UCZESTNICY PROJEKTU

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

ZESPÓŁ SZKÓŁ

LUBUSKA 61,   66-446 DESZCZNO

Prowadzący: Krzysztof Kopero klasy I-III chłopcy

* * *

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9

NOWA 7,   66-400 GORZÓW WLKP.

Prowadzący: Paweł Cichoń klasy IV-VI chłopcy

* * *

SZKOŁA PODSTAWOWA

RZEPLIŃSKA 10,   66-110 KOWALÓW

Prowadzący: Andrzej Adamski klasy I-III i IV-VI dziewczęta

* * *

SZKOŁA PODSTAWOWA

OS. SZKOLNE 14,   66-218 LUBRZA

Prowadzący: Jan Kaniecki klasy I-III dziewczęta

* * *

SZKOŁA PODSTAWOWA

MARCINKOWSKIEGO 2,   66-010 NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI

Prowadzący: Bogdan Łoziński klasy IV-VI chłopcy

* * *

 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1

WOJSKA POLSKIEGO 1,   69-100 SŁUBICE

Prowadzący: Jerzy Grabowski klasy I-III dziewczęta

* * *

 SZKOŁA PODSTAWOWA

MARCINKOWSKIEGO 2,   66-010 NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI

Prowadzący: Ewa Długosz klasy I-III chłopcy

* * *

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2

WOJSKA POLSKIEGO 38,   69-100 SŁUBICE

Prowadzący: Andrzej Nowakowski klasy IV-VI dziewczęta

* * *

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2

CHOPINA 1,   66-200 ŚWIEBODZIN

Prowadzący: Arkadiusz Krepski klasy I-III chłopcy

* * *

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7

ŚWIERCZEWSKIEGO 74 A,   66-200 ŚWIEBODZIN

Prowadzący: Ewa Zdziennicka klasy IV-VI dziewczęta

* * *

 ZESPÓŁ SZKÓŁ

PIASKOWA 52,   66-100 SULECHÓW

Prowadzący: Agnieszka Płocińska-Bilon klasy I-III dziewczęta

* * *

SZKOŁA PODSTAWOWA

KOŚCIUSZKI 21,   66-320 TRZCIEL

Prowadzący: Teresa Paluszak klasy I-III chłopcy

* * *

ZESPÓŁ SZKÓŁ W WITASZYNIE

SZKOLNA 1,   68-131 WYMIARKI

Prowadzący: Cezary Hoffman klasy I-III dziewczęta

* * *

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7

ŻARSKA 1,   66-100 ŻAGAŃ

Prowadzący: Lech Berenc klasy IV-VI dziewczęta

Przemysław Marciniak klasy I-III dziewczęta

* * *

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

BOTANICZNA 22, 67-100 NOWA SÓL

Prowadzący: Zbigniew Malaczewski klasy I-III chłopcy

* * *

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1

WYSZYŃSKIEGO 17, 65-536 ZIELONA GÓRA

Prowadzący: Damian Kociszewski klasy IV-VI chłopcy 

Ostatnio zmienianyczwartek, 02 luty 2017 00:12
Więcej w tej kategorii: « Grali w Nowogrodzie Bobrzańskim.