Rozpoczał się półfinał AMP w Zielonej Górze.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dziś (12.05) w Zielonej Górze rozpoczął się Półfinał Akademickich Mistrzostw Polski w piłce ręcznej mężczyzn. W turnieju weźmie udział 10 zespołów, które podzielone zostały na dwie grupy, a w nich rozegrają pojedynki "każdy z kazdym". W grupie B znalazła się drużyna Uniwersytetu Zielonogórskiego prowadzona przez trenera Bronisława Maly. Finałowe pojedynki zaplanowano na niedzielę (14.05). Poniżej prezentujemy szczegółowy plan zawodów.

GRUPA A - HALA ZSOiS - UL. WAZÓW 76

1. Politechnika Opolska
2. Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
3. Politechnika Śląska w Gliwicach
4. Uniwersytet Śląski w Katowicach
5. Politechnika Wrocławska

Piątek, 12 maja 2017r.

14:30 - Politechnika Opolska - Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu 27:32
16:00 - Politechnika Śląska w Gliwicach - Uniwersytet Śląski w Katowicach 26:22
17:30 - Politechnika Wrocławska - Politechnika Opolska 27:23
19:00 - Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - Uniwersytet Śląski w Katowicach 38:14
20:30 - Politechnika Śląska w Gliwicach - Politechnika Wrocławska 22:27

Sobota, 13.05.2017r.

9:30 - Uniwersytet Śląski w Katowicach - Politechnika Opolska
11:00 - Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - Politechnika Wrocławska
12:30 - Politechnika Opolska - Politechnika Śląska w Gliwicach
14:00 - Uniwersytet Śląski w Katowicach - Politechnika Wrocławska
15:30 - Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - Politechnika Śląska w Gliwicach

GRUPA B - HALA UZ - UL. PROFESORA SZAFRANA 6

1. Uniwersytet Zielonogórski
2. Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
3. Uniwersytet Wrocławski
4. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
5. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Piątek, 12 maja 2017r.

14:30 - Uniwersytet Zielonogórski - Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach 23:16
16:00 - Uniwersytet Wrocławski - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 23:29
17:30 - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - Uniwersytet Zielonogórski 17:36
19:00 - Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 32:17
20:30 - Uniwersytet Wrocławski - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 23:31

Sobota, 13.05.2017r.

9:30 - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu - Uniwersytet Zielonogórski
11:00 - Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
12:30 - Uniwersytet Zielonogórski - Uniwersytet Wrocławski
14:00 - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
15:30 - Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach - Uniwersytet Wrocławski

FAZA FINAŁOWA - 2 HALE

Niedziela, 14.05.2017r.

9:00 - 1 miejsce A - 2 miejsce B / 1 miejsce B - 2 miejsce A
10:30 - 4 miejsce A - 4 miejsce B / 3 miejsce A - 3 miejsce B
12:00 - 5 miejsce A - 5 miejsce B / mecz o 3. miejsce
13:30 - mecz o 1. miejsce