"Niczego nie żałuję" - Stanisława Majorka już w sprzedaży.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ubiegłym roku minęła 40 rocznica największego olimpijskiego sukcesu polskiej piłki ręcznej. Podczas Igrzysk Olimpijskich w Montrealu, w roku 1976, reprezentacja mężczyzn, trenowana przez Stanisława Majorka, wywalczyła brązowy medal, w decydującym meczu zwyciężając po dogrywce zespół Republiki Federalnej Niemiec.

Stanisław Majorek urodził w Pleśnej w roku 1937. W bieżącym roku obchodził będzie 80. urodziny. Te dwie rocznice, 40 rocznica medalu olimpijskiego i 80 rocznica urodzin, stały się okazją do przypomnienia i uhonorowania jednego z najlepszych i najbardziej zasłużonych trenerów piłki ręcznej w Polsce. Uhonorowania poprzez publikację wspomnień Stanisława Majorka, obejmujących całe jego życie, od czasów dzieciństwa po mistrzostwa Europy w piłce ręcznej, które odbyły się w Polsce w roku 2016.

Współautorem i redaktorem książki jest Piotr Filip, absolwent studiów historycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim, autor m.in. takich publikacji jak: „Poczet burmistrzów Tarnowa”, „100 lat komunikacji miejskiej w Tarnowie”, „Eugeniusz Kwiatkowski. Chemik, polityk, menedżer”, „W stronę wolności. Komitet Obywatelski Solidarność w Tarnowie 1989 – 1991”, „Architekci demokracji. 25 lat tarnowskiego samorządu 1990 – 2015”. Piotr Filip jest również autorem kilkudziesięciu programów telewizyjnych 
i reportaży prezentowanych na antenie Telewizji Małopolskiej i TVP Kraków.

      Jako wydawca książki Stanisław Majorek&Piotr Filip „Niczego nie żałuję”, zwracam się z ofertą sprzedaży Państwu  określonej liczby publikacji. Książka, estetyczna i staranna edytorsko, stanowić może efektowną pamiątkę, cenną nagrodę lub niezwykły upominek, przybliżający sylwetkę nietuzinkowego człowieka.     

Książka „Stanisław Majorek. Niczego nie żałuję” wydana została w kolorze, 
w formacie B5, na papierze kredowym i w twardej oprawie. Na 150 stronach znajdują się, oprócz wspomnień Stanisława Majorka, liczne zdjęcia i dokumenty. Publikacja opatrzona jest numerem ISBN.       

Cena jednego egzemplarza książki wynosi 25 złotych. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt pod nr tel. 781 505 853 lub zamówienie drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..