Kadra narodowa z lubuszanami w składzie.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Związek Piłki Ręcznej w Polsce na wniosek trenera głównego kadry narodowej juniorów młodszych Piotra Obrusiewicza dokonał powołania zawodników do udziału w konsultacji szkoleniowej, połączonej z udziałem w turnieju międzynarodowym na Litwie. W gronie 17 zawodników znaleźli się także lubuszanie: Adam Stępień (UKS Spartakuz Zielona Góra) oraz Michał Olejniczak (UKS MIŚ Gorzów Wielkopolski). Na liście rezerwowych wpisany został Marcel Marciniak reprezentujący UKS Trójkę Nowa Sól. Samym powołanym jak ich trenerom klubowym gratulujemy. Poniżej pełna treść powołania:

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

25.10 – 27.10.2016 – COS Giżycko – konsultacja szkoleniowa
28.10 – 30.10.2016 – Litwa – turniej międzypaństwowy
30.10 – 03.11.2016 – COS Cetniewo – konsultacja szkoleniowa
04.11 – 06.11.2016 – COS Cetniewo – turniej międzypaństwowy

1. Pilitowski Konrad – UKS Nike Ciechanów – SMS
2. Stępień Adam – UKS Spartakus Zielona Góra – SMS
3. Dadej Wojciech – KS Energetyk Gryfino – SMS
4. Balcerek Dawid – UKS Olimp Grodków – SMS
5. Baliga Oskar – UKPR Agrykola Warszawa – SMS
6. Działakiewicz Szymon – UKS Dziewiątka Legnica – SMS
7. Jakubowski Dawid – KSSPR Końskie
8. Stachowski Erwin – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
9. Stolarski Jan – UKS Anilana Łódź
10. Wałach Miłosz – KS Vive Kielce
11. Olejniczak Michał – UKS MIŚ Gorzów Wlkp.
12. Kutyła Nikodem – MTS Kwidzyn
13. Abramski Hubert – KS CMC Viret Zawiercie
14. Basa Jakub – KS Vive Kielce
15. Paleń Maksymilian – ŚKPR Świdnica
16. Matyjasik Marcin – UKS Anilana Łódź
17. Borucki Wojciech – KS Azoty Puławy

Zawodnicy powołani od dnia 30.10.2016 r.

18. Matlęga Jakub – ŚKPR Świdnica – SMS
19. Luks Michał – MUKS Siódemka Mysłowice – SMS
20. Adamski Jakub – WKS Śląsk Wrocław – SMS
21. Ścisłowicz Michał – UKS Dziewiątka Legnica – SMS
22. Mazur Bartłomiej – KS Vive Kielce
23. Marciniak Marcel – UKS Trójka Nowa Sól
24. Przybylski Jakub – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp
25. Borucki Mikołaj – Red-Rag Tachos Waalwijk (NED)

Kadra szkoleniowa:

Obrusiewicz Piotr – trener główny
Smolarczyk Marcin – trener współpracujący
Rydz Paweł – trener współpracujący
Urbański Marcin – fizjoterapeuta

I. Zbiórka zawodników: dnia 25.10.2016 (wtorek) do godz. 15:00 w COS OPO Giżycko; ul. Moniuszki 22; 11-500 Giżycko.