Lubuszanie w kadrze narodowej juniorów młodszych!!!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Związek Piłki Ręcznej w Polsce na wniosek trenera głównego - Piotra Obrusiewicza powołał zawodników urodzonych w roku 2000 i młodszych na konsultację szkoleniową połaczoną z okresowymi badaniami lekarskimi. W gronie 24 zawodników znalazło się aż trzech lubuszan - Michał Olejniczak, reprezentujący na co dzień UKS "MIŚ" Gorzów Wielkopolski, Michał Wysocki - UKS Trójka Nowa Sól oraz Piotr Korman - UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą.  Zgrupowanie zawodników rozpoczyna się w dniu 22.08. w Warszawie i potrwa do 30-go sierpnia. Wartym odnotowania jest fakt, że w gronie zawodników pozostających w rezerwie znajduje się Marcel Marciniak z UKS "Trójka" Nowa Sól. Obu zawodnikom i ich trenerom klubowym serdecznie gratulujemy. 

Oto pełna lista powołanych:

1.    Stępień     Miłosz    – UKS Olimp Grodków        – SMS
2.    Smoliński    Bartosz    – UKS Nike Ciechanów        – SMS
3.    Stolarski    Jan    – UKS Anilana Łódź        – SMS
4.    Basa    Jakub    – KS Vive Kielce
5.    Abramski    Hubert    – KS CMC Viret Zawiercie
6.    Matyjasik    Marcin    – UKS Anilana Łódź
7.    Sałata    Radosław    – UKS Tytani Wejherowo
8.    Wysocki    Michał    – UKS Trójka Nowa Sól
9.    Malczewski    Marcin    – MKS Nielba Wągrowiec
10.    Stachowiak    Kamil    – KS Azoty Puławy
11.    Borucki    Wojciech    – KS Azoty Puławy
12.    Olejniczak    Michał    – UKS MIŚ Gorzów Wlkp.
13.    Wałach    Michał    – KS Vive Kielce
14.    Kurek    Patryk    – KS Vive Kielce
15.    Korman    Piotr    – UKS Nukleon Kostrzyń nad Odrą
16.    Jaroszewicz    Michał    – TS Siemiatycze
17.    Kutyła    Nikodem    – MTS Kwidzyn
18.    Bartosik    Bartosz    – MKS Zagłębie Lubin
19.    Jakubowski    Dawid    – KSSPR Końskie
20.    Spytek    Damian    – UKS Orlęta Zwoleń
21.    Styczeń    Rafał    – SPR Stal Mielec
22.    Pieczonka    Patryk    – SPR Wybrzeże Gdańsk
23.    Paleń    Maksymilian    – ŚKPR Świdnica
24.    Dybiec    Mateusz    – SKF Wisła Płock

Rezerwa:
•    Luks    Michał    – MUKS Siódemka Mysłowice
•    Marciniak    Marcel    – UKS Trójka Nowa Sól
•    Liszka    Maciej    – UKS Czwórka Libiąż
•    Ligarzewski    Kacper    – UKS Ułan SP48 Bydgoszcz