Wiceprezes ZPRP - Henryk Szczepański w Zielonej Górze.

Dziś (27.05) w Zielonej Górze odbyło się zebranie działaczy lubuskich klubów i stowarzyszeń z wiceprezesem Związku Piłki Ręcznej w Polsce - Henrykiem Szczepańskim.

Spotkanie miało na celu przedstawienie propozycji zmian w Statucie ZPRP oraz zmian w Regulaminie Dyscyplinarnym ZPRP, które zaproponowane zostaną w celu ich zatwierdzenia i wprowadzenia w życie podczas Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczego Delegatów ZPRP, które odbedzie się 17.06.2017r. w Warszawie. Podczas zebrania wybrano również dwoch delegatów na czerwcowy Zjazd. Lubuski Związek Piłki Ręcznej reprezentowany będzie przez Marka Kasiążkiewicza (UKS Szczypiorniak Zielona Góra) oraz Kazimierza Barłóg (GMTS Sparta Gubin). H. Szczepański zapoznał również wszystkich z aktualną sytuacją ZPRP, starał się również odpowiedzieć na pytania jakie zadawali uczestnicy spotkania. 

Lubuskie spotkanie z działaczami ZPRP.

Zarząd Związku Piłki Ręcznej w Polsce podał do wiadomości termin Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczego Delegatów ZPRP, które odbędzie się w dniu 17.06.2017 w Warszawie. Z tego też powodu w dniu 28.05.2017 w Zielonej Górze odbędzie się przedstawicieli ZPRP z przedstawicielami klubów z terenu województwa lubuskiego. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00 przy ulicy Wyśpiańskiego 58 (stadion Uniwersytetu Zielonogórskiego). Obecność na spotkaniu zapowiedzieli: Henryk Szczepański - I Wiceprezes, Dyrektor Biura ZPRP oraz Rafał Staniec - Dyrektor do spraw Administracyjnych przy ZPRP.

W załączniku pełna treść zawiadomienia oraz druk pełnomocnictwa.

Walny Zjazd Sprawozdawczo - Wyborczy LZPR - REGULAMIN.

Lubuski Związek Piłki Ręcznej informuje, że zgodnie & 21 pkt 4.statutu oraz Uchwałą Zarządu Lubuskiego Związku Piłki Ręcznej podjętą w dniu 15 maja 2017 roku Walne Zwyczajne Zgromadzenie Sprawozdawcze Delegatów Lubuskiego Związku Piłki Ręcznej
Odbędzie się 28 maja 2017(niedziela), godzina 13,00 - I termin ,godzina 13.15 – II termin w Zielonej Górze sala konferencyjna UZ katedry WF ul. Wyspiańskiego (stadion).

Najmłodsi zakończyli rozgrywki. Finał w gościnnym Kostrzynie nad Odrą.

W ostatnią sobotę , 13 maja w Kostrzynie nad Odrą królowała piłka ręczna. W hali widowiskowo – sportowej Zespołu Szkól odbył się finałowy turniej ligi wojewódzkiej młodzika młodszego.  Do Kostrzyna zjechały wszystkie zespoły województwa w najmłodszej kategorii wiekowej. Całodniowe zawody kończyły rozgrywki ligowe piłkarzy ręcznych w sezonie 2016/2017. O uroczyste zakończenie ligi postarali się organizatorzy turnieju : Lubuski Związek Piłki Ręcznej i Uczniowski Klub Sportowy Nukleon z Kostrzyna nad Odrą. 

Po wcześniej rozegranych turniejach ligowych ,drużyny podzielone zostały na dwie grupy. W grupie finałowej walczącej o miejsca 1-4 znalazły się zespoły :  UKS Czarni Żagań, TS Zew I Świebodzin , UKS Spartakus Zielona Góra i UKS Nukleon I Kostrzyn nad Odrą. W grupie pocieszenia  o miejsca 5-8 rywalizowały : TS Zew II Świebodzin, TS Zew III Świebodzin, UKS Szczypiorniak Zielona Góra oraz UKS Nukleon II Kostrzyn nad Odrą.

Już o 10.00 rozpoczęliśmy zmagania ligowe meczem pomiędzy UKS Czarni Żagań i UKS Spartakus Zielona Góra. Zdecydowanie wygrali zawodnicy z Żagania 13:5 zgłaszając akces do walki o mistrzostwo województwa. W drugim meczu młodsza drużyna UKS Nukleon II nieznacznie i pechowo przegrała ze Szczypiorniakiem Zielona Góra 8:7. Przeciwnik zwycięską bramkę rzucił na 15 sekund przed końcem meczu. Kolejne spotkanie było bardzo ważne  dla pierwszej drużyny UKS Nukleon. Przed turniejem finałowym to właśnie Nukleon był liderem ligi wojewódzkiej, mając cztery punkty przewagi nad Czarnymi Żagań. Zmotywowani gospodarze po bardzo dobrym meczu zwyciężyli 13:7 zbliżając się do wygrania całej ligi.

            Po pierwszych sportowych emocjach wszyscy zgromadzeni w hali sportowej wzięli udział w uroczystym  otwarciu finałowego turnieju ligi wojewódzkiej. Dokonał tego  Burmistrz Kostrzyna nad Odrą , Andrzej Kunt.

            Chwilę później zespoły przystąpiły do rozegrania pozostałych  spotkań . A w dziewięciu kolejnych meczach działo się bardzo dużo. Już po drugim meczu  drużyna UKS Nukleon I mogła cieszyć się ze zdobycia mistrzostwa województwa lubuskiego. Po wygraniu meczu ze Spartakusem Zielona Góra 8:6, przewaga punktowa zagwarantowała gospodarzom wygranie ligi wojewódzkiej. Ostatni mecz z drużyną UKS Czarni Żagań nie decydował już o niczym , ale i tak „nowi mistrzowie województwa” pokazali świetną grę , wygrywając 13:6. 

Wyniki pozostałych meczów :

TS Zew III Świebodzin : TS Zew II Świebodzin -   14:11,

UKS Szczypiorniak Zielona Góra : TS Zew II Świebodzin -  6:13,

UKS Czarni Żagań : TS Zew I Świebodzin – 13:9,

UKS Nukleon II : TS Zew III Świebodzin  - 7:10,

TS Zew I Świebodzin : UKS Spartakus Zielona Góra – 13:11,

TS Zew III Świebodzin : UKS Szczypiorniak  Zielona Góra – 14:6,

TS Zew II Świebodzin : UKS Nukleon II – 12:4.

Po wielu emocjach, przyszło na gorąco podsumować całą ligę wojewódzką. W czasie uroczystego zakończenia turnieju , Prezes UKS Nukleon, Marek Zatylny podziękował za wspaniałą walkę i i sportową rywalizację i poprosił Vice Prezesa Lubuskiego Związku Piłki Ręcznej, Grzegorza Trzebniaka o podsumowanie ligi i wręczenie nagród.

Końcowa klasyfikacja ligi wojewódzkiej w sezonie 2016/2017 w kategorii młodzik młodszy :

I miejsce – UKS Nukleon I Kostrzyn nad Odrą,

II miejsce – UKS Czarni Żagań,

III miejsce – UKS Spartakus Zielona Góra,

IV miejsce – TS Zew I Świebodzin,

V miejsce -  TS Zew III Świebodzin,

VI miejsce - TS Zew II Świebodzin,

VII miejsce – UKS Nukleon II Kostrzyn nad Odrą,

VIII miejsce – UKS Szczypiorniak Zielona Góra.

Mistrzowie województwa lubuskiego , drużyna UKS Nukleon I Kostrzyn nad Odrą wystąpiła w składzie:

Jakub Kościelski (kapitan), Kacper Terażniewski, Patryk Tadla, Damian Sienkiewicz, Konrad Wróbel, Szymon Grzelczak, Mateusz Filipowski, Konrad Nowak, Adam Stopyra, Piotr Baszyński, Fabian Gera, Paweł Krajnik, Kacper Żylewski, trener - Marek Zatylny, kierownik drużyny – Karol Haligowski.

Wszystkie zespoły ligi otrzymały puchary, a zawodnicy okolicznościowe medale. Prezes UKS Nukleon ufundował Puchar Fair Play,  który trafił do drużyny UKS Czarni Żagań. Trzech najlepszych strzelców ligi wojewódzkiej otrzymało okazałe statuetki.

Klasyfikacja strzelców :

I miejsce z wynikiem 101 bramek – Szymon Grzelczak (UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą),

II miejsce z wynikiem 91 bramek – Maksym Żabko (UKS Czarni Żagań),

III miejsce z wynikiem 86 bramek – Konrad Wróbel (UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą).

Wytypowano i nagrodzono statuetkami najlepszą drużynę ligi wojewódzkiej w sezonie 2016/2017:

Najlepszy bramkarz – Mariusz Horbowy (UKS Czarni Żagań),

Najlepszy lewy skrzydłowy – Michał Starszuk (UKS Nukleon II Kostrzyn nad Odrą),

Najlepszy prawy skrzydłowy -  Jakub Leśniewski (TS Zew III Świebodzin),

Najlepszy lewy rozgrywający – Konrad Wróbel (UKS Nukleon I Kostrzyn nad Odrą),

Najlepszy środkowy rozgrywający – Paweł Augustynowicz (TS Zew I Świebodzin),

Najlepszy prawy rozgrywający – Tomasz Czyż (TS Zew II Świebodzin),

Najlepszy obrotowy – Jakub Dudziak ( UKS Spartakus Zielona Góra).

Trenerzy poszczególnych drużyn wytypowali najlepszych zawodników swoich zespołów , którzy zostali wyróżnieni nagrodami rzeczowymi:

 1. TS Zew I Świebodzin – Mateusz Androwiak,
 2. TS Zew II Świebodzin – Dawid Koprowski,
 3. TS Zew III Świebodzin – Patryk Paterczyk,
 4. UKS Szczypiorniak Zielona Góra – Bartosz Bąk,
 5. UKS Spartakus Zielona Góra – Cezary Fabisiak,
 6. UKS Czarni Żagań – Aleksander Węgier,
 7. UKS Nukleon I Kostrzyn nad Odrą – Jakub Kościelski,
 8. UKS Nukleon II Kostrzyn nad Odrą – Kuba Moczulski.

Nagrodami rzeczowymi wyróżnieni zostali również najmłodsi zawodnicy ligi z rocznika 2007:

 1. Paweł Walczak – TS Zew II Świebodzin,
 2. Mateusz Chudy – UKS Szczypiorniak Zielona Góra,
 3. Szymon Sulik – UKS Nukleon II Kostrzyn nad Odrą,
 4. Igor Tadla - UKS Nukleon II Kostrzyn nad Odrą.

Wyróżniono również nagrodą rzeczową jedyną dziewczynę, Amelię Kiersnowską z TS Zew II Świebodzin, która dzielnie rywalizowała z chłopcami w rozgrywkach wojewódzkich.

Na koniec z rąk Prezesa UKS Nukleon i trenera jednocześnie,  mistrzowie województwa lubuskiego otrzymali okolicznościowe koszulki.

W radosnej atmosferze , po wielu sportowych emocjach najmłodsi piłkarze ręczni zakończyli turniej i całą ligą wojewódzką. Wszystkim zawodnikom życzymy samych sukcesów i do zobaczenia na parkietach sportowych w następnym sezonie.

 

 

Półfinał AMP - Gospodarze bezkonkurencyjni!!! Zielonogórzanie w Finale!!!

Sześć zwycięstw i żadnej porażki, to dorobek zielonogórskich akademików w zmaganiach półfinałowych Akademickich Mistrzostw Polski. Turniej, który rozpoczał się w miniony piatek (13.05) miał wyłonić trzy ekipy, które uzyskają awans do Finału AMP, który rozegrany zostanie w dniach 9-11.06.2017 w Warszawie. Oprócz podpiecznych Bronisława Malego do warszawskiego finału awans uzyskały także drużyny AWF-u Wrocław oraz AWF-u Katowice.

W dzisiejszych meczach uzyskano następujące rezultaty:

Niedziela, 14.05.2017r. (hala UZ, ul. Profesora Szafrana 6)

9:00 - Uniwersytet Zielonogórski - Politechnika Wrocławska (półfinał II) 29:17
10:30 - Politechnika Opolska - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 27:19
12:00 - mecz o 3 miejsce - Politechnika Wrocławska - AWF Katowice 22:24
13:30 - mecz o 1 miejsce - Uniwersytet Zielonogórski - AWF Wrocław 24:18

 

Półfinał AMP - zielonogórzanie z kompletem wygranych.

Za nami drugi dzień półfinału Akademickich Mistrzostw Polski w piłce ręcznej mężczyzn. Nasz "jedynak" w stawce 10 zespołów, AZS UZ, dzielnie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Zielonogórzanie pokonali wszystkich swoich rywali grupowych, zajmując pierwszą lokatę. Jutro o godzinie 9:00 podopieczni trenera Bronisława Malego zmierzą się z Politechniką Wrocławską. Zwycięzca tego pojedynku awansuje do ścisłego finału. Poniżej wyniki dzisiejszego dnia zawodów oraz plan gier na niedzielę (14.06).

Sobota, 13.05.2017r.

9:30 - Uniwersytet Śląski w Katowicach - Politechnika Opolska 17:39
11:00 - Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - Politechnika Wrocławska 21:14
12:30 - Politechnika Opolska - Politechnika Śląska w Gliwicach 37:29
14:00 - Uniwersytet Śląski w Katowicach - Politechnika Wrocławska 13:32
15:30 - Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - Politechnika Śląska w Gliwicach 27:18

Tabela po fazie grupowej - A 

Miejsce  Zespół  Punkty  Bramki 
1 AWF Wrocław 8 118:73 
2 POL Wrocław 6 100:79
3 POL Opole 4 126:105
4 PŚ Gliwice 2 95:113
5 UŚ Katowice 0 66:135

 

Sobota, 13.05.2017r.

9:30 - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu - Uniwersytet Zielonogórski 12:40
11:00 - Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 23:15
12:30 - Uniwersytet Zielonogórski - Uniwersytet Wrocławski 35:23
14:00 - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 26:26
15:30 - Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach - Uniwersytet Wrocławski 29:8

Tabela po fazie grupowej - B

Miejsce Zespół  Punkty  Bramki 
1 UZ Zielona Góra 8 134:68
2 AWF Katowice 6 100:63
3 UE Katowice 3 89:108
4 UE Wrocław 3 84:121
5 UWr Wrocław 0 77:124

 

Niedziela, 14.05.2017r. (hala UZ, ul. Profesora Szafrana 6)

9:00 - Uniwersytet Zielonogórski - Politechnika Wrocławska
10:30 - Politechnika Opolska - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
12:00 - mecz o 3 miejsce - 
13:30 - mecz o 1 miejsce -

Rozpoczał się półfinał AMP w Zielonej Górze.

Dziś (12.05) w Zielonej Górze rozpoczął się Półfinał Akademickich Mistrzostw Polski w piłce ręcznej mężczyzn. W turnieju weźmie udział 10 zespołów, które podzielone zostały na dwie grupy, a w nich rozegrają pojedynki "każdy z kazdym". W grupie B znalazła się drużyna Uniwersytetu Zielonogórskiego prowadzona przez trenera Bronisława Maly. Finałowe pojedynki zaplanowano na niedzielę (14.05). Poniżej prezentujemy szczegółowy plan zawodów.

GRUPA A - HALA ZSOiS - UL. WAZÓW 76

1. Politechnika Opolska
2. Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
3. Politechnika Śląska w Gliwicach
4. Uniwersytet Śląski w Katowicach
5. Politechnika Wrocławska

Piątek, 12 maja 2017r.

14:30 - Politechnika Opolska - Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu 27:32
16:00 - Politechnika Śląska w Gliwicach - Uniwersytet Śląski w Katowicach 26:22
17:30 - Politechnika Wrocławska - Politechnika Opolska 27:23
19:00 - Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - Uniwersytet Śląski w Katowicach 38:14
20:30 - Politechnika Śląska w Gliwicach - Politechnika Wrocławska 22:27

Sobota, 13.05.2017r.

9:30 - Uniwersytet Śląski w Katowicach - Politechnika Opolska
11:00 - Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - Politechnika Wrocławska
12:30 - Politechnika Opolska - Politechnika Śląska w Gliwicach
14:00 - Uniwersytet Śląski w Katowicach - Politechnika Wrocławska
15:30 - Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - Politechnika Śląska w Gliwicach

GRUPA B - HALA UZ - UL. PROFESORA SZAFRANA 6

1. Uniwersytet Zielonogórski
2. Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
3. Uniwersytet Wrocławski
4. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
5. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Piątek, 12 maja 2017r.

14:30 - Uniwersytet Zielonogórski - Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach 23:16
16:00 - Uniwersytet Wrocławski - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 23:29
17:30 - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - Uniwersytet Zielonogórski 17:36
19:00 - Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 32:17
20:30 - Uniwersytet Wrocławski - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 23:31

Sobota, 13.05.2017r.

9:30 - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu - Uniwersytet Zielonogórski
11:00 - Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
12:30 - Uniwersytet Zielonogórski - Uniwersytet Wrocławski
14:00 - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
15:30 - Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach - Uniwersytet Wrocławski

FAZA FINAŁOWA - 2 HALE

Niedziela, 14.05.2017r.

9:00 - 1 miejsce A - 2 miejsce B / 1 miejsce B - 2 miejsce A
10:30 - 4 miejsce A - 4 miejsce B / 3 miejsce A - 3 miejsce B
12:00 - 5 miejsce A - 5 miejsce B / mecz o 3. miejsce
13:30 - mecz o 1. miejsce

Komunikat Dolnośląskiego Związku Piłki Recznej.

            Komisja Gier i Dyscypliny DZPR zwraca się z prośbą do Klubów biorących udział w rozgrywkach II ligi mężczyzn grupa 1 sezon 2016/17 oraz do Klubów spadających/awansujących do II ligi o przysłanie zgłoszenia do sezonu 2017/18.

            Kluby, które brały udział w rozgrywkach sezonu 2016/17 proszone są również o przysłanie informacji, czy zgadzają się na ewentualne powiększenie grupy do 16 zespołów. Brak odpowiedzi będzie traktowana jako wyrażenie zgody.

   Zgłoszenie musi być podpisane przez Prezesa i Głównego Księgowego Klubu.

 

            Termin zgłoszeń – do 31.05.2017 r.

 

            Brak zgłoszenia w terminie będzie uznane za rezygnację z udziału w rozgrywkach sezonu 2017/18.

 

            Proszę również przysłać namiary na Klub:

1.adres klubu

2.e-mail klubu

3.adres strony www

4.nazwisko, imię, e-mail, telefon osoby odpowiedzialnej za zespół /do kontaktu/

 

Termin losowania rozgrywek podamy w terminie późniejszym.

 

Otrzymują:

 

 1. OZPR – Poznań, Opole, Zielona Góra
 2. KL ZPRP
 3. ŚKPR Świdnica
 4. Start Konin
 5. Astra Nowa Sól
 6. MKS Żagiew Dzierżoniów
 7. TS Zew Świebodzin
 8. SPR Bór Oborniki Śląskie
 9. SKF KPR Sparta Oborniki Śląskie
 10. LKS OSiR Komprachcice
 11. MKS Tęcza Kościan
 12. SKS Orlik Brzeg
 13. UKS Olimp Grodków
 14. Śląsk Handball Team Wrocław
 15. GOKiS Kąty Wrocławskie (baraż)
 16. UKS Hagard Strzałkowo (baraż)                                                                      

Młodzicy z awansem do 1/8 Pucharu ZPRP!!!

Doskonale zaprezentowali się lubuscy przedstawiciele w walce o Ćwierćfinał Klubowych Mistrzostw Polski w kategorii młodzików. Zarówno szczypiorniści UKS "Nukleon" Kostrzyn nad Odrą jak i UKS "MIŚ" Gorzów Wielkopolski wywalczyli awans do dalszego etapu zmagać na szczeblu centralnym.

Podopieczni Marka Zatylnego swój turniej eliminacyjny rozgrywali w Ostrowie Wielkopolskim. Kostrzynianie już drugiego dnia byli pewni awansu, a wszystko to dzięki wysokim wygranym z Grunwaldem Ruda Śląska 31:21 oraz Iskrą Bydgoszcz 33:19. Ostatnie spotkanie lubuszanie przegrali z gospodarzem 19:20, co i tak nie miało wpływu na końcowy sukces jakim był awans do 1/4 MP.

Świetnie spisali się także młodzicy UKS MIŚ Gorzów Wielkopolski. Podopieczni Pawła Cichonia swoje zawody rozgrywali w Szczecinie. To właśnie od zwycięstwa nad gospodarzami 32:28 rozpoczeła się droga do awansu młodych gorzowian. Drugiego dnia stoczyli niesamowitą walkę z ekipą MKS-u HENRI LIOYD Brodnica, który w regulaminowym czasie zakończył sie remisem 26:26. Zgodnie z regulaminem o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, a te lepiej wykonywali nasi zawodnicy ostatecznie zwyciężając 29:28. Zbudowani wczesniejszymi wygranymi zawodnicy UKS MIŚ poradzili sobie również z przeciwnikiem w trzecim meczu. W nim zmierzyli się z Tęczą Kościan pokonując rywala 24:22.

Serdzecznie gratulujemy zawodnikom i ich trenerom udanego startu w 1/16 Pucharu Związku Piłki Ręcznej w Polsce i życzymy również powodzenia w dalszej cześci zmagań.

Puchar Burmistrza Gubina po raz szesnasty.

Szesnasta edycja Turnieju Piłki Ręcznej Kobiet o Puchar Burmistrza Gubina przeszła do historii. Zawody rozgrywane od 1997 roku są pełnią rolę zakończenia sezonu halowego.  Tegoroczna edycja z udziałem najlepszych drużyn żeńskich w województwie lubuskim stała na bardzo dobrym poziomie sportowym.Do rywalizacji przystąpiły cztery ekipy reprezentujące Lidera Świebodzin, Czarnych Żagań, ZSLiT Gubin oraz gospodynie Spartę Gubin. Turniej przeprowadzono systemem „każdy z każdym”.
Zwycięsko zawody zakończyły gospodynie, które lepszym bilansem bramkowym wyprzedziły drugoligowego Lidera Świebodzin. W bezpośrednim spotkaniu padł remis 18:18. Gubinianki pokonały Czarne z Żagania 25:9 oraz młodsze koleżanki z ZSLiT Gubin 27:7. Lider Świebodzin wygrał z Czarnymi 20:13 oraz z ZSLiT 24:12. W bezpośrednim pojedynku o trzecie miejsce ekipa  ZSLiT Gubin zwyciężyła z Czarnymi 20:18.

Organizatorzy oprócz okazałych pucharów dla poszczególnych zespołów przygotowali nagrody za indywidualne osiągnięcia. Włodarczyk Sylwię  (Sparta) wybrano MVP turnieju zaś  Adamczyk Anna (Sparta) najlepszą bramkarką. Z dorobkiem 20 bramek królową strzelców została Iwaśków Roksana (ZSLiT), która w klasyfikacji tej wyprzedziła Janecką Magdalenę (Lider) – 19 bramek, Włodarczyk Sylwię (Sparta) – 18 bramek, Kaniewską Karolinę (Lider) – 17 bramek, Urban Justynę (Sparta) – 16 bramek oraz Kozioł Justynę (Sparta) – 15 bramek. 

Nagrody ufundowane zostały przez: Bartłomieja Bartczaka - Burmistrza Gubina, Andrzeja Iwanickiego, Roberta Hawrylaka i Kazimierza Barłóg. 
 

Subskrybuj to źródło RSS